O biurze

Biuro podróży Pionier to rodzinna firma z Bielska-Białej, która może się pochwalić prawie 30-letnim doświadczeniem w zakresie organizacji wyjazdów turystycznych dla grup zorganizowanych. Działamy od 1995 r. i od tego czasu wysłaliśmy tysiące wycieczek, a nasze autokary przewiozły setki tysięcy osób. Wkładamy dużo wysiłku, aby nasze wyjazdy łączyły przyjemne z pożytecznym w odpowiednich proporcjach – wypoczynek oraz poznawanie walorów turystyczno-krajoznawczych danego regionu.

Nasza oferta wyjazdów turystycznych jest skierowana do szkół, przedszkoli, zakładów pracy, grup wyznaniowych, przedsiębiorstw, klubów sportowych i kół emeryckich z Bielska-Białej i okolic. Organizujemy wycieczki (krajowe i zagraniczne), pielgrzymki, kuligi, zielone szkoły, wczasy, wyjazdy na narty, wczasy i imprezy integracyjne. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi programami wycieczek przedstawionymi na naszej stronie. Chętnie podejmiemy się również organizacji wyjazdu na podstawie przesłanych wytycznych, służąc przy tym pomocą i dobrą radą.

Współpracujemy z doświadczonymi kierowcami, przewodnikami i pilotami oraz sprawdzonymi obiektami noclegowymi. Większość wyjazdów obsługujemy własnymi autokarami turystycznymi o wysokim standardzie, które są dostępne również na wynajem. Stosujemy racjonalną i przejrzystą politykę cenową, bez ukrytych dopłat. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje, oraz polisę ubezpieczeniową organizatora turystyki.

Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji!

Dokumenty biura do pobrania

Zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów turystycznych
Gwarancja ubezpieczeniowa