Wyszukaj wycieczkęPielgrzymka do Częstochowy (1 dniowa)

Bielsko- Częstochowa (zwiedzanie Klasztoru Paulinów- dawna twierdza na Jasnej Górze, z cudownym obrazem Matki Boskiej Jasnogórskiej – główny ośrodek kultu maryjnego w Polsce, tego powodu Częstochowa uznawana jest przez wielu za duchową stolicę Polski)- Olsztyn (zwiedzanie ruin zamku- zamek częściowo wykuty w skale , zbudowany przez Kazimierza Wielkiego)- Bielsko

Orientacyjny czas trwania pielgrzymki od 8.00 do 19.00

Świadczenia pielgrzymki

  • autokar
  • parkingi
  • pilot/ przewodnik
  • bilety wstępów do obiektów objętych programem, dodatkowi przewodnicy w zwiedzanych obiektach
  • ubezpieczenie NNW

Pielgrzymka do Częstochowy - Galeria

Skontaktuj się z biurem podróży PIONIER

 

Na cenę każdej wycieczki krajowej składa się:

przejazd autokarem, opieka pilota, przewodnika, bilety wstępów do wszystkich zwiedzanych obiektów objętych programem oraz parkingi, a przy wycieczkach kilkudniowych - również noclegi i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje, tzn. pełne obiady w godzinach wieczornych).

Przy wycieczkach zagranicznych na cenę składa się: przejazd autokarem, opieka pilota- przewodnika, noclegi, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje, tzn. pełne obiady w godzinach wieczornych), parkingi, ubezpieczenie NNW i KL. Bilety wstępów uczestnik pokrywa we własnym zakresie.

Przedstawiamy Państwu przykładowe programy pielgrzymek. Jeśli jest pielgrzymka, której ta oferta nie zawiera, prosimy o kontakt z biurem, przygotowujemy program i kalkulację.