O firmie Biuro Podróży PIONIER

Szanowni Państwo

 

      Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w zakresie turystyki grupowej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek krajowych i zagranicznych, pielgrzymek,  kuligów a także wyjazdów na narty dla szkół, zakładów pracy i innych grup zorganizowanych. Organizujemy również konferencje, szkolenia, wszelkiego rodzaju spotkania businessowe, imprezy integracyjne, wczasy oraz zielone szkoły
       W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje wycieczek krajowych i zagranicznych jedno-, dwu-, trzydniowych, oraz dłuższych; wyjazdy pielgrzymkowe krajowe i zagraniczne oraz wczasy pobytowe- latem i wyjazdy na narty- zimą, dlatego każdy powinien znaleźć w niej coś dla siebie. Jednocześnie informujemy, że każdą z naszych propozycji możemy dopasować do Państwa życzeń lub zorganizować wycieczkę, której nasza oferta nie zawiera, jeśli wyrażą Państwo takie życzenie.
      Współpracujemy z wykwalifikowanymi, doświadczonymi pilotami i przewodnikami. Naszym celem jest łączenie poznawania walorów turystyczno-krajoznawczych z relaksem i wypoczynkiem. Staramy się jednocześnie, by ceny naszych imprez były dostępne dla każdego.
        Ponieważ dysponujemy własnymi autokarami, istnieje możliwość korzystania z przewozów autokarowych, po atrakcyjnych cenach.
      Nasze biuro mieści się w Bielsku- Białej, przy ulicy Cyniarskiej 38/107. Jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 16.00, lub w dogodnych dla Państwa innych godzinach, po wcześniejszym umówieniu.
       Do dyspozycji Państwa są następujące numery telefonów: 033 822 16 73 (również fax), 033 816 85 92, a także telefony komórkowe 0 602 37 97 90, 0 604 14 93 41. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług oraz miłą i fachową obsługę.

 

Biuro posiada zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów turystyki nr 174 wydane przez Marszałka województwa śląskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową turystyczną wydaną przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń SA