Wyszukaj wycieczkęLwów i Żółkiew

1 dzień

Bielsko- Lwów (Cmentarz Łyczakowski- zwany także cmentarzem na Łyczakowie, jest jednym z najstarszych polskich cmentarzy. Pochowanych jest tam wielu wybitnych Polaków: przedstawicieli nauki, sztuki, polityki, uczestników powstań narodowych, bojowników o wolność i niepodległość Polski; Cmentarz Orląt- stanowi część Cmentarza Łyczakowskiego, znajdują się tam groby Polaków, którzy polegli w czasie wojny polsko-ukraińskiej w latach 1918-1919, w obronie Lwowa stanęli wówczas lwowscy młodzieńcy, którzy z wielką odwagą i patriotyzmem walczyli o polskość miasta; katedra św. Jura)

2 dzień

Żółkiew- renesansowe miasto, z którym powiązane były sławne rody Żółkiewskich i Sobieskich (zwiedzanie zamku; kolegiaty kryjącej prochy hetmana wielkiego koronnego Stanisława Żółkiewskiego, a także m.in. Jakuba Sobieskiego /ojca króla Jana III/ i królewiczów; klasztoru i cerkwi o.o. Bazylianów; synagogi; podominikańskiego kościoła z nagrobkami Teofili Sobieskiej- matki króla Jana II Sobieskiego i Marka Sobieskiego- jego brata; drewnianej cerkwi św. Trójcy z początku XVII w.)- powrót do Lwowa (spacer po Starówce: rynek, katedry Łacińska i Ormiańska, kaplica Boimow, pomnik Mickiewicza, kościoły: Jezuitów, Dominikanów, Bernardynów)

3 dzień

Lwów (Opera Lwowska, Pałac Potockich, cerkiew Zaśnięcia Matki Boskiej, Muzeum Historyczne w kamienicy Królewskiej)- Bielsko

Wyjazd 1.00- powrót we wczesnych godzinach porannych czwartego dnia

Biuro Podróży - Cennik

40- 45 osób płatnych  440,00 zł/ osobę (+4 osoby opieki)

Świadczenia wycieczki

  • autokar
  • parkingi i opłaty drogowe
  • pilot/ przewodnik
  • 2 śniadania
  • 2 obiadokolacje (2 pełne obiady)
  • 2 noclegi
  • ubezpieczenie KL i NNW

Uwaga:

       Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie

Lwów i Żółkiew - Galeria

Skontaktuj się z biurem podróży PIONIER

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.
Przy wycieczkach zagranicznych na cenę składa się: przejazd autokarem, opieka pilota- przewodnika, noclegi, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje, tzn. pełne obiady w godzinach wieczornych), parkingi, ubezpieczenie NNW i KL. Bilety wstępów uczestnik pokrywa we własnym zakresie.