Wyszukaj wycieczkęSzlak Piastowski i Zamek w Kórniku

1 dzień

Bielsko- Kruszwica (Mysia Wieża z niej rozległy widok na jezioro Gopło, miasto i okolicę; rejs statkiem po jeziorze Gopło)

2 dzień

Gniezno (Katedra św. Wojciecha ze słynnymi Drzwiami Gnieźnieńskimi jedno z najwybitniejszych w Europie dzieł metaloplastyki romańskiej)- Biskupin (zwiedzanie Muzeum Archeologicznego prasłowiańska osada; Muzeum Kolejek Wąskotorowych- przejazd kolejką wąskotorową- trasa: Wenecja- Biskupin)

3 dzień

Ostrów Lednicki- przeprawa promem i Rezerwat Archeologiczny na wyspie znajdował się tu jeden z najważniejszych grodów państwa pierwszych Piastów. Do dziś zachowały się, działajace na wyobraźnię, relikty m.in. pozostałości drewniano- ziemnych wałów obronnych, umocnień brzegowych oraz pozostałości jednych z najdłuższych w średniowieczu mostów umożliwiających komunikację z traktem lądowym do Poznania i Gniezna; Wielkopolski Park Etnograficzny zgromadzono w nim najcenniejsze zabytki architektury wiejskiej XVI - XX wieku z terenów Wielkopolski, ekspozycja podzielona jest na część wiejską i dworską- Kórnik (zwiedzanie zamku budowla w stylu gotyckim, jedyna w Wielkopolsce w pełni zachowana rezydencja magnacka z połowy XIX wieku)- Bielsko

Wyjazd 6.00 - powrót około 22.00 dwa dni później

Biuro Podróży - Cennik

20- 29 osób płatnych 605,00 zł/ osobę (+3 osoby opieki)  
30- 39 osób płatnych 530,00 zł/ osobę (+3 osoby opieki)  
40- 54 osób płatnych 470,00 zł/ osobę (+4-5 osób opieki)

Świadczenia wycieczki

  • autokar
  • parkingi i opłaty drogowe
  • pilot/ przewodnik
  • 2 obiadokolacje (2 pełne obiady)
  • 2 noclegi
  • 2 śniadania
  • bilety wstępów do obiektów objętych programem
  • dodatkowi przewodnicy w zwiedzanych obiektach

Szlak Piastowski i Zamek w Kórniku

Skontaktuj się z biurem podróży PIONIER

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.
Na cenę każdej wycieczki krajowej składa się: przejazd autokarem, opieka pilota, przewodnika, bilety wstępów do wszystkich zwiedzanych obiektów objętych programem oraz parkingi, a przy wycieczkach kilkudniowych - również noclegi i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje, tzn. pełne obiady w godzinach wieczornych).