Wyszukaj wycieczkęWrocław i zamek w Książu

1 dzień

Bielsko- Wrocław (Muzeum Narodowe, Panorama Racławicka monumentalne płótno batalistyczne, ukończone w 1894 roku, w setną rocznicę Powstania Kościuszkowskiego; spacer po Ostrowie Tumskim znajdująca się na wyspie średniowieczna siedziba władzy książęcej i biskupiej, spacer po ZOO największy pod względem liczby okazów i gatunków zwierząt ogród zoologicznyw kraju i Afrykarium kompleks w którym prezentowane są zwierzęta Czarnego Lądu; spektakl "woda- światło- dźwięk")

2 dzień

Książ (zamek dawna warownia graniczna z XIII wieku, wzniesiona przez ks. Bolka I Świdnickiego) - Świdnica (Kościół Pokoju barokowa konstrukcja, bogate wyposażenie; znajduje się na liście "Światowego Dziedzictwa Kulturowego" UNESCO)

3 dzień

Wrocław (Uniwersytet Wrocławski- Aula Leopoldina w barokowym stylu, wspaniale zachowana, pełna dekoracji, złoceń, rzeźb i malowideł. Przy jej wystroju pracowali najlepsi artyści, jakich miał wówczas Wrocław. Odbywają się tutaj uroczystości uniwersyteckie i państwowe, koncerty muzyki kameralnej, spacer po Starym Mieście, spacer po Ogrodzie Botanicznym nazywany ostoją spokoju w sercu wielkiego miasta, jest drugim, po ogrodzie krakowskim, najstarszym tego typu ogrodem w Polsce)- Bielsko

Biuro Podróży - Cennik

20- 29 osób płatnych 585,00 zł/ osobę (+3 osoby opieki)  
30- 39 osób płatnych 510,00 zł/ osobę (+3 osoby opieki)  
40- 54 osób płatnych 460,00 zł/ osobę (+4-5 osób opieki)

Świadczenia wycieczki

  • autokar
  • parkingi i opłaty drogowe
  • pilot/ przewodnik
  • 2 obiadokolacje (2 pełne obiady)
  • 2 noclegi
  • 2 śniadania
  • bilety wstępów do obiektów objętych programem
  • dodatkowi przewodnicy w zwiedzanych obiektach

Wrocław, Masyw Ślęży, Zamek w Książu - Galeria

Skontaktuj się z biurem podróży PIONIER

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.
Na cenę każdej wycieczki krajowej składa się: przejazd autokarem, opieka pilota, przewodnika, bilety wstępów do wszystkich zwiedzanych obiektów objętych programem oraz parkingi, a przy wycieczkach kilkudniowych - również noclegi i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje, tzn. pełne obiady w godzinach wieczornych).