Wyszukaj wycieczkęInwałd (Średniowieczna Warownia i kraina smoków)

Bielsko- Inwałd (zwiedzanie średniowiecznej warowni ze zbrojownią i salą tortur- średniowieczny gród powstały na kamienistym wzniesieniu, otoczony drewnianymi balami. Po przekroczeniu jego bram cofamy się do XV wieku, gdzie kamienista droga prowadzi na dziedziniec warowni, która kryje w sobie niezwykłe miejsca; pokaz multimedialny na zamku, przejście do średniowiecznej osady- gdzie u podnóża zamkowych baszt toczy się zwykłe, codzienne życie mieszkańców osady. Kowal w swojej chacie kuje żelazo,, w sąsiednim domostwie garncarz lepi naczynia z gliny, dalej szewc wykonuje chodaki, powroźnik z lnu i słomy- liny i sznury, a tkacz szaty dla rycerzy i dam dworu- spacer do parku ruchomych smoków; strzelanie z łuku)- Bielsko.
 
UWAGA: za dodatkową opłatą 12,00 zł od osoby, program zwiedzania mozna rozszerzyć o warsztaty edukacyjne lub laserowy paintball (15 min).
Tematy lekcji do wyboru:
"Garncarstwo", "Benedyktyńska robota", "Tworzenie świec", "Warsztaty żywej historii"- klasy I- III, lub klasy IV- VIII
 

Orientacyjny czas trwania wycieczki od 8.00 do 16.00

Biuro Podróż - Cennik

20- 29 osób płatnych  ,00 zł/ osobę (+3 osoby opieki)
30- 39 osób płatnych    ,00 zł/ osobę (+3 osoby opieki)
40- 54 osób płatnych    ,00 zł/ osobę (+4- 5 osób opieki)

Świadczenia wycieczki

  • autokar
  • parkingi i opłaty drogowe
  • pilot/ przewodnik
  • bilety wstępów do obiektów objętych programem
  • dodatkowi przewodnicy w zwiedzanych obiektach

Inwałd (Średniowieczna warownia) - Galeria

Wycieczka szkolna park miniatur w Inwałdzie Wycieczka szkolna Inwałd park miniatur Wycieczka szkolna park miniatur w Inwałdzie Wycieczka szkolna Wadowice dom papieża

 

Skontaktuj się z biurem podróży PIONIER

 

Na cenę każdej wycieczki krajowej składa się: przejazd autokarem, opieka pilota, przewodnika, bilety wstępów do wszystkich zwiedzanych obiektów objętych programem oraz parkingi, a przy wycieczkach kilkudniowych - również noclegi i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje, tzn. pełne obiady w godzinach wieczornych).