Wyszukaj wycieczkęZamki Bawarskie

1 dzień

Bielsko- Karlove vary spacer po mieście: Teatr Vitzlava Niezwala, barokowy kosciół Marii Magdaleny, wyjazd kolejką na wzgórze Diana, skąd rozpościera się wspaniały widok na miasteczko; smakowanie wód leczniczych, kąpiele w basenach termalnych)

2 dzień

Monachium (zwiedzanie pałacu Resiedenz- posiadłosci rodu Wittelsbachów: apartamenty rodu, Komnaty Paradne, kolekcja porcelany, Skarbiec, Galeria Przodków- 120 portretów począwszy od Karola Wielkiego), spacer po Starówce: Marienplatz, XIV-wieczny kosciół NMP, nowy Ratusz z kurantami, Stary Piotr. Przejazd do Austrii

3 dzień

Przejazd trasą widokową, zwaną Romantyczna Drogą do najsłynniejszych na świecie zakatków Bawarii- zamków Hohenschwangau i Nauschwanstein. Spacer po okolicy- Marianbrucke. kąpiele w termalnych źródłach w grotach w Dolinie Otztal

4 dzień

Innsbruck (zwiedzanie miasta: Katedra św. Jakuba, Złoty Dach z 2657 pozłacanymi, miedzianzmi dachówkami, Łuk Triumfalny. Zwiedzanie zamku Abras lub przejazd do Wattens (zwiedzanie Svarovski Kristalwelten- słynne na całym swiecie trójwymiarowe, przygodowe muzeum stworzone z kryształu, wody i muzyki). Przejazd malowniczą Drogą Wysokoalpejską do wodospadów Krimml w Parku Narodowym Hohe Tauem (najdłuższy wodospad w Europie o wysokosci 380 m)

5 dzień

Powrót do Bielska w godzinach porannych

Wyjazd 05.00- powrót w godzinach porannych pięć dni później

Biuro Podróży - Cennik

Dla grupy 40 osobowej koszt wycieczki wynosi ,00 zł od osoby

Świadczenia wycieczki

  • autokar
  • parkingi
  • pilot/ przewodnik
  • 3 śniadania,
  • 3 obiadokolacje (3 pełne obiady)
  • 3 noclegi
  • ubezpieczenie KL i NNW

Uwaga:

      Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Wilno - Galeria

Skontaktuj się z biurem podróży PIONIER

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.
Przy wycieczkach zagranicznych na cenę składa się: przejazd autokarem, opieka pilota- przewodnika, noclegi, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje, tzn. pełne obiady w godzinach wieczornych), parkingi, ubezpieczenie NNW i KL. Bilety wstępów uczestnik pokrywa we własnym zakresie.